Prato development logo
Prato development logo

Historia firmy

1. Firma Prato

Jako firma produkcyjno-handlowa istniejemy na rynku od 2009 roku. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które powstało po to, by niezagospodarowane przestrzenie uczynić maksymalnie użytecznymi oraz przyjemnymi. Przez lata praktyki staliśmy się ekspertami w tworzeniu mebli oraz wnętrz. Wierzymy, że dom to miejsce szczególne, które pozwala na moment zatrzymać czas i łączy członków rodziny.

Nasze wieloletnie doświadczenie wraz z olbrzymią chęcią rozwoju skłoniło nas do poszerzenia horayzontów naszej działalności. Poszukiwaliśmy rozwiązań, aby jak najlepiej wdrożyć oraz wykorzystać posiadaną przez nas dotychczas wiedzę.

2. Prato Development

Idea Prato Development powstała z mocnych fundamentów wieloletniej praktyki, pomysłowości oraz ogromnego zaangażowania w dzieleniu się naszymi nowatorskimi inicjatywami. Kieruje nami perfekcja, dlatego poziom wykończenia oferowanych przez nas inwestycji nie odbiega od doskonałości.

Realizowane przez nas inwestycje są w 100% kompleksowe. W pełni urządzone, wykończone oraz wyposażone pomieszczenia i ogrody niosą za sobą niezwykłą ulgę od pogoni za najlepszymi fachowcami. Jest to niecodzienne przedsięwzięcie mające na celu podniesienie komfortu życia osób ceniących wygodę oraz wysoką jakość otaczającej ich przestrzeni.

 

 

3. Osiedle Pradom 700

Inwestycja domów Pradom 700 to kameralny kompleks 5 nowoczesnych budynków jednorodzinnych zlokalizowanych na obrzeżach Krakowa przy ulicy Skoczylasa. Jest to spokojna okolica, która jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają harmonii pomiędzy odpoczynkiem a wygodą pobytu w pobliżu miasta.

W naszej ofercie znajduje się kompleks 5 domów wolnostojących o powierzchni blisko 200 m2 usytuowanych na działkach o powierzchni 800 m2 z wewnętrzną, asfaltową drogą dojazdową. Działki uzbrojone są we wszelkie niezbędne przyłącza; gaz ziemny, wodę, kanalizację miejską, prąd oraz światłowód. Na komfort przyszłych mieszkańców osiedla wpływa także zamknięcie osiedla, które daje większe poczucie bezpieczeństwa.

Zadbaliśmy także o atrakcyjne zagospodarowanie strefy wypoczynku w ogrodzie oraz przyjemną część wspólną dla mieszkańców. Każdy dom na życzenie Inwestorów może posiadać basen. Obecnie baseny powstają przy 3 budynkach.

 

W skład każdego obiektu wchodzić będą:

 • nowoczesne ceramiczne dwuwarstwowe ściany zewnętrzne, aluminiowa
  stolarka okienna, nowoczesne pokrycie dachowe typu blacha na klik z oknami
  połaciowo-kolankowymi, ogrodzenie, brama wjazdowa automatyczna,
  zaaranżowany ogród, opcjonalnie basen w ogrodzie.
 • nowoczesne instalacje: wentylacja mechaniczna z rekuperacją ,klimatyzacja,
  pompa ciepła – ogrzewanie podłogowe, elektryczna instalacja „Inteligentny
  Dom”, monitoring + alarm, instalacja fotowoltaiczna, ogrodowy system
  nawadniania.
 • wykończone ściany, sufity, oświetlenie wewnętrze, drzwi, podłoga drewniana,
  flizy, armatura, ceramika, dekoracje okienne.
 • meble na wymiar do każdego pomieszczenia wedle projektów i wizualizacji, sprzęt RTV i AGD.

 

Drzwi domów klasy PREMIUM otwarte są dla osób szukających wygody i komfortu.
Ogromne zalety jakie niesie ze sobą brak konieczności podejmowania jakichkolwiek działań związanych z wyposażeniem i urządzeniem domu czy ogrodu z pewnością docenisz zaraz po nabyciu !

Inwestycja w trakcie realizacji, możliwość oględzin w dowolnym terminie.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Chcesz się więcej dowiedzieć?

Wyślij wiadomość, a udzielimy szczegółowych informacji na temat inwestycji.